Teslimat Koşulları - EasySmear

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra (Hafta içi ve Cumartesi günü 15.00’a kadar gelen siparişler – Pazar günü ve resmi tatiller hariç) aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Ankara’ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 iş gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Yurtiçi Müşteri Kargo Numaramız: 316399587 ile testinizi kargoya teslim ediniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri (Yurtiçi Kargo) tarafından garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.easysmear.com sitesi aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürünün stoklarda tükenmesi durumunda;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.